Rozwiń własny biznes

Tak naprawdę nie ma znaczenia czy aktualnie pracujesz gdzieś na etacie, czy też założyłeś już działalność i jesteś dopiero na początku jej rozwoju. Jeśli tylko czujesz, że mogę zapewnić Ci wsparcie – skontaktuj się!

Wymiana paru maili nic nie kosztuje. Być może dowiesz się czegoś wartościowego, co Ci się przyda, a ja będę miał okazję poznać nową, inspirującą osobę. :-)

Na co możesz liczyć? Poza faktem, że możemy się poznać i nawet wyskoczyć wspólnie na kawę (na terenie Wrocławia), to świadczę jeszcze dodatkowe usługi:

Premiera książki „Przeskok” – 22 stycznia 2019

Z okazji premiery książki Przeskok. Jak rozwinąć własny biznes, kiedy wciąż pracujesz na etacie przygotowałem sporo dodatkowych treści dla czytelników i początkujących przedsiębiorców. Dopisz się do listy mailingowej, aby otrzymywać powiadomienia o nowych materiałach. Będą to artykuły, podcasty i ebooki. Wszystko za darmo.

Uwaga: jeżeli trafiłeś tu po premierze, ciągle możesz otrzymać wszystkie dodatkowe treści. Tak więc śmiało – dopisz się i zacznijmy naszą przedsiębiorczą przygodę! :)

Zniżki dla czytelników książek

Jeśli kupiłeś książkę Przeskok. Jak rozwinąć własny biznes, kiedy wciąż pracujesz na etacie lub Stwórz jednorożca. Od idei po startup wart miliony, możesz śmiało się ze mną skontaktować, aby podzielić pomysłem lub problemem z jakim się zmagasz. Korespondencja będzie oczywiście tylko do naszego wglądu, a jeśli uznasz, że chciałbyś ze mną współpracować – spotkamy się i ustalimy konkretne warunki działań. Dla czytelników książek przewiduję zniżkę nawet do 20% zarówno na mentoring, jak i usługę symulacji biznesu, interim management oraz content marketing.

Zachęcam również do wysyłania dowolnych własnych opinii i przemyśleń, którymi chciałbyś (lub chciałabyś) się podzielić. Odpowiadam osobiście i w ciągu 24 godz.

Jeśli rozważasz współpracę i kupiłeś jedną z książek, prześlij na studio@glive.pl dowód na to, że ją masz (zrób zdjęcie!). Odpowiem i zaczniemy dyskusję. Jednocześnie dołączysz do grona osób przedsiębiorczych, które postawiły na siebie i chcą coś rozwinąć własnymi siłami.

Ostatnie publikacje z okazji premiery „Przeskoku” (publikowane na LinkedIn):