Przeanalizuj konkurencję

Dowiedz się, co warto robić, a czego warto unikać 

Dlaczego Twoja konkurencja ma więcej klientów? Kto i skąd zagląda na ich stronę lub strony internetowe? Co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse? Przeprowadzimy analizę Twoich konkurentów. Dowiesz się, co warto wdrożyć u siebie, a z czego zrezygnować. W ten sposób nie tylko zwiększysz szansę w rywalizacji z konkurentami, ale zdobędziesz wielu nowych klientów. 

Nie bój się kopiować dobrych pomysłów od swoich rywali. Oni robią to od dawna!

Jak to działa:

1. Od momentu wpłaty w ciągu 24 godz. skontaktujemy się z Tobą, aby zebrać wszystkie najważniejsze informacje o Twojej firmie, Twoich potrzebach i obawach związanych z prowadzonym biznesem. Ten proces trwa od 1 do 5 dni roboczych, w zależności od tego jak duży i jak bardzo skomplikowany prowadzisz biznes. 

2. Startujemy! W skład zespołu, który sprawdzi Twój biznes wchodzą:

  • specjaliści ds. sprzedaży i marketingu
  • analitycy biznesowi
  • programiści
  • specjaliści ds. obsługi klienta
  • business developerzy
  • specjaliści ds. pozycjonowania (SEO)

3. Co dla Ciebie przygotujemy:

Analiza Twojej firmy. Przygotujemy analizę Twojego biznesu online i wskażemy obszary, które wymagają i które można ulepszyć, wraz z argumentacją dlaczego warto.
Rekomendacje. Otrzymasz od nas dokument dostosowany do Twoich potrzeb, zawierający najważniejsze zadania do realizacji. Będą to rzeczy, które realizują już Twoi konkurenci. Nie zostań w tyle!
Porady i wskazówki wdrożeniowe. Dowiesz się, co konkretnie zrobić i dlaczego, a także otrzymasz porady jak krok po kroku wprowadzić zaproponowane przez nas zmiany. 

Rabat 10% -  ważny do 30 maja 2016

Rabat 10% - ważny do 30 maja 2016

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Odpowiadamy na wszystkie wiadomości.

Dowiedz się, co robi Twoja konkurencja!