O nas

W ramach Symulacji Biznesu doradzamy, troszczymy się o detale i mówimy co chcemy zrobić – a następnie po Twoim zatwierdzeniu to robimy. Pracujemy produktywnie i nie obawiamy się zakasać rękawów. 

Z nami rozwiniesz produkt lub usługę, wprowadzisz je na rynek, następnie zbierzesz feedback i przeprowadzisz kolejne iteracje, aż od planu „A” dojdziesz do takiego planu, który zdaje egzamin.

 
 
 
 

Biznes cyfrowy

Biznesy cyfrowe to ryzykowne przedsięwzięcia. A najbardziej ryzykowne są na samym początku. Wtedy nie wiesz jeszcze, co się sprawdzi, a co nie, natomiast środki na testy mogą skończyć się szybciej niż trafisz w swoją niszę. 

Decydując się na współpracę z nami zyskujesz dostęp do specjalistów, którzy mogą pomóc w rozwoju firmy, sprzedaży oraz utrzymaniu retencji.

 

Rozwój firmy 

Rozpoznanie potrzeb Twoich grup docelowych, przeanalizowanie ich i stworzenie adekwatnych strategii pozyskiwania klientów. Zawsze wypracowujemy trzy grupy użytkowników modelowych, a dla nich tworzymy trzy metody pozyskiwania leadów (potencjalnych klientów). Łącznie zyskujesz więc dziewięć metod pozyskiwania klientów dla swojego przedsięwzięcia. 

Sprzedaż

Po rozpoznaniu rynku i stworzeniu grup użytkowników modelowych prowadzimy z Tobą eksperymenty pozyskiwania klientów. Tworzymy adekwatny model biznesowy, budujemy lejki sprzedażowe (sales funnels), korzystamy z najlepszych narzędzi marketingu online i zdobywamy klientów. 

Retencja 

Po zdobyciu klientów wspólnie z Tobą zastanawiamy się i wypracowujemy programy rekomendacji, budujemy wiarygodność firmy, zbieramy feedback klientów i z pomocą analityki biznesowej wprowadzamy zmiany, które pozwalają utrzymać retencję. 

 

Doświadczony założyciel

 

Założyciel GLIVE.pl to Grzegorz Kubera, doświadczony interim menedżer, redaktor naczelny w magazynach specjalistycznych i serwisach online z branży technologicznej, m.in. StartUp Magazine, LAPTOP oraz benchmark.pl. Autor ponad tysiąca artykułów na temat technologii i IT, biznesu, nauki oraz rozwoju osobistego. Publikował i wciąż publikuje m.in. w Focus, Computerworld, My Company Polska. Autor bestsellera „Stwórz jednorożca. Od idei po startup wart miliony”. Kubera pracował i współpracuje z największymi korporacjami IT, tworzy i współtworzy projekty w biznesie online dla takich marek jak Oracle, Microsoft, Samsung czy Asus. 

Dane firmowe

GLIVE Studio jest własnością firmy Serigala Tech.

Dane firmy:
Serigala Tech, REGON: 363872836, NIP: 626-28-28-648

kontakt: studio@glive.pl